Záchranná síť, jež nám pomáhá růst.

11.11.2020

Při těch veledůležitých obdobích našeho života, kdy se posouváme směrem kupředu kvantovými skoky, je hodně důležité mít to s kým žít a sdílet. 

Jakýkoli vlastní posun v prostředí, které je pro náš duchovní i osobní růst toxické, je bolestivé a zraňující, protože nás naši nejbližší často chtějí mít takové jací jsme byli. Bojí se naší vlastní proměny, protože by tím o nás mohli přijít, až se změníme. 

Jenže může toto fungovat ve vesmíru, kde je jedinou jistotou kontinuální změna? 

Slyšeli jste větu, že stagnace je vlastně úpadek? Ono totiž nic není stejné, protože naše země, stejně jako naše celá galaxie, jsou živé bytosti a ty rostou, vyvíjejí se a my to můžeme vnímat skrz neustále probíhající změny. 

A my se toho bojíme tak trochu také, nebo z toho máme aspoň respekt, protože známe moc jednoho jedinného uvědomění, které může změnit naše hodnoty nebo nasměrovat náš život jinudy. Pic a hotovo. 

Už se nedá žít nikdy jako předtím, protože jsme bohatší a zkušenější o to uvědomění. 

Podporující skupina lidí, kteří vaší změnu, posun, transofmaci, návaly emocí a pláč, prožívají s vámi, je jako dar, protože je možné podporu všech cítit a také ji využít. Člověk si najednou nepřipadá sám a možná díky skupině lidí, kteří prožívají něco podobného, jsme konečně schopni své proměny prožít naplno. 

autor fotografie: https://pixabay.com/users/devanath-1785462

Píšu o tom proto, že sílu různorodé skupiny lidí, kteří se ale sešli proto, aby svůj život posunuli dále, jsme naplno zažili v prvním kole online semenáře Sobě pánem za dva týdny

Obsah, který jsem si pro seminář připravil a všechna cvičení, meditace a procesy, byly dle ohlasů skvělé a šlo se velmi do hloubky, ale pod tím vším byla napnuta záchranná síť celé skupiny, jež se navzájem podporovala a to udělalo obrovskou práci v tom celém procesu. 

V příběhu každého účastníka, jsem viděl kus toho svého a věřím, že to tak měl každý. 

Bezpečné a přijímající prostředí, je podle mého zásadní, při pořádání jakékoli podobné akce. Protože tam, kde se vytvoří prostředí pro růst, tak tam se zkrátka roste. 

Další turnus online semenáře Sobě pánem za dva týdny, začíná už tuto sobotu 15.11. Večer, kdy se sejdeme na úvodní ZOOM konferenci a vše ostatní pak bude probíhat ve Facebookové skupině a také u každého z nás doma, při plnění úkolů, poslouchání denních vzkazů a prožívání procesů. 

Během 2 týdnů společně uděláme obrovský skok směrem k vlastnímu štěstí a naplnění v životě. 

A proč je to semenář a ne seminář? No protože během těch dvou týdnů zasejeme semínko tvé vlastní sebedůvěry a pocitu naplnění. Klíčit a růst už bude v tobě po zbytek života.

Budeme pracovat na dálku a přesto budeme spolu.

Budeš tam s námi? 

Více informací o semenáři ZDE

autor titulní fotografie: https://pixabay.com/users/josephredfield-8385382/

Další články, které by vás mohli zajímat

23. 12. 2022

Tak jsme se vrátili domů. Ačkoli doma jsme tomu říkal úplně všude, kde jsme byli, dokonce i místům, na která jsme se teprve chystali.  Nevím, ...

14. 12. 2022

Maďarsko máme rádi, jsou tam fajn lidé, není tam draho, je to tam tak nějak v pohodě a ne tolik strojené.  Na naší cestě zpátků ...

11. 12. 2022

Temešvár nás, stejně jako celé Rumusko, mile překvapil.  Bydleli jsme v penzionu, který byl prázdný a tak jsme ho měli celý pro sebe včetně společenské ...