4týdenní online kurz
CESTOU PROBUZENÍ

Dělej to, co tě naplňuje, s radostí a bez strachu z neúspěchu.

Proč bychom měli své jedinečné dary, kdybychom je neměli plně využívat?  

Začni dělat to, v čem jsi nejlepší. To, co je jen tvoje. To, při čem čas plyne a ani nevíš jak. 

Nejvíce skvělých nápadů končí na hřbitově. Společně s těmi, kteří je nikdy nerealizovali. Měli strach, báli se o peníze, nevěděli co by mohli dělat a nebo nevěřili, že je to možné, aby dělali to, co je baví. 

Je to určitý proces a lusknutím prstu toho nelze dosáhnout a tam to mnozí vzdávají. Lusknutím prstu je ale možné udělat rozhodnutí a pak už jen jít tou Cestou probuzení.

Další kurz začíná 28.5. 8 hod

Přehrát video

Cena kurzu - 1997,- Kč

Co kurz obsahuje?

Co se v kurzu naučíš?

  • Jak začít dělat to, co tě baví.
  • Vše, co je třeba pro pozitivní změnu ve tvém životě. 
  • Jak do svého života zase vrátit radost a vášeň z toho, co děláš.
  • Jak mít stále dost energie pro tvoření. 
  • Jak najít své vlastní téma a naplnění. 
  • Jak vytvořit plán pro novou a radostnější etapu svého života. 
  • Jak nemít strach jít si za tím, co cítíš, že je to tvé.
  • Věřit, že můžeš dělat to, co tě baví. A že dokonce musíš abys žil v souladu sám se sebou.

ZAČÁTEK PŘÍŠTÍHO KURZU:

Neděle 28.5. 8h večer

Co ti brání dělat to, co by tě opravdu bavilo?

Strach ze změny.

Rozum má rád zaběhlé koleje. Srdce touží po změně.

Kdo nic nedělá, tak nic nezkazí. Tedy pokud jde jen o přežívání. Jestli ale chceme život prožít, tak je změna naprostá nutnost. A já tě procesem změny provedu tak, abys litoval, že jsi jí neudělal už dávno. Je to ten tichý vnitřní hlásek, který ti šeptá, že už je změna potřeba. Proto jsi tady. 

Strach z neúspěchu.

Co když mi to nevyjde? Jak budu vypadat?

Vždycky je tu šance, že něco nevyjde a může se to stát. Kouzlo je ale v tom, co se naučíš procesem usilování, protože to je to, co tě povede tam kam má, kdyby něco mělo nevyjít. A možná pak zjistíš, že to, kam tě to dovedlo je to ono a že to celé dávalo dobrý smysl. 

Nevím, co je to moje.

Nebyli jsme vedení takto vůbec přemýšlet.

Je možné, že ještě nemáš to své téma. Že nevíš, co by tě vlastně naplňovalo a co bys mohl dělat, abys naplno využil své jedinečné dary. A to téma společně najdeme. Někdy je to více v tom, co pro sebe vytvoříme za příležitost než jaké jsou momentálně na stole. Ale je třeba respektovat ten proces, kdy to k tobě přichází. Budeme se tomu v kurzu věnovat. 

Staré vzorce v hlavě.

Naše mysl je dobrý sluha, ale špatný pán.

Pokud bychom měli vše řešit rozumem, tak bychom seděli jen doma a dělali každý den totéž, protože je to ověřený funkční mechanismus. Jsme ale bytosti, které naopak přílišný stereotyp ubíjí a i proto dochází často k vyhoření. Chybí nám v životě vášeň z toho, co děláme. Vstáváme z postele spíše se starostmi co nás čeká než natěšení na další skvělý den. 

Rodina, děti.

Nemůžu přece naši rodinu vystavit nejistotě.

Vnímám to hodně u dětí, pro které chci být dobrým vzorem, jak přebírají mé vzorce a způsob myšlení. A mým cílem pro ně v životě je to, aby byli šťastní a naplnění. Aby si bez omezení v hlavě našli své místo na světě a v něm využívali své dary. Ale právě proto, pro ně potřebuju jít příkladem. 

Nevím jak začít.

Vím, že potřebuji změnu, ale nevím jak na to.

Už jsi začal. Tím, že jsi tady a čteš tyto řádky už jsi na své cestě a hledáš a to je skvělé. Proces té změny má svá pravidla a dělá se v něm mnoho chyb, které vedou k tomu, že vzniká velký tlak a nepohodlí a v tom to moc nefunguje. Procesem změny půjdeme v kurzu postupně ne potupně.

Je to pro mně?

Pro koho je kurz určen?

Kurz je tu pro Tebe, pokud cítíš určité pnutí a touhu dělat něco smysluplného a vnímáš, že život je něčím větším než jen tím, co právě prožíváš. Že jsou neodemčené oblasti Tvého života, které čekají na ten správný čas. Dobrá zpráva. Ten čas je TEĎ. Kurz je pro Tebe, pokud chceš životní změnu, ale dosud byl strach větší než tvá touha po ní a tak jsi to odkládal na někdy, až bude lepší situace. Kurz je tu pro Tebe, pokud tě nenaplňuje Tvá práce nebo podnikání a děláš to nerad a vnímáš svou práci jen jako zdroj příjmu, který tě stojí mnoho času a energie. Obvykle to bývá ten nejlepší čas, který v životě máš. 

Co ti kurz přinese?

1. Chuť věci změnit

Díky obsahu jednotlivých témat kurzu, budeš mít jasno v tom, proč změnu udělat, pokud ti nevyhovuje to, jak to máš nyní. Je mým cílem v tobě rozdmýchat jiskru, která v tobě je. A vidět, jak začínáš hořet svým tématem, které víš, že je tvoje a kde můžeš využít všechny jedinečné dary, které jsi dostal. 

2. Postup procesu změny

Nejde jen o to, co je třeba udělat, ale také jak na to. A proces změny má nějaká svá pravidla, která je třeba dodržovat, aby mohl být funkční. Zaměříme se na to, jak být spokojený s tím, co je právě teď, a naplánujeme kroky k tomu, jak bys to chtěl mít. 

3. Výsledky

Těžko říci kam, ale někam tě to celé dovede. Nevím jestli to bude tam, kde si přeješ nyní být nebo jestli v tom procesu najdeš teprve to pravé, ale bude to velký posun a nelze v něm prohrát nebo neuspět. Buď dosáhneš toho, co si přeješ nebo tě to k tomu teprve přivede. Ale budeš už na cestě za tím, co je tvoje.

Napsali jste o nás:

83166621_10221892265441373_4753868076083052544_n.jpeg

Jana

5/5

Štěpáne to ,co jsi se svojí ženou a s celou svojí rodinou podnikl a ukázal tak svým dětem, /kteří ještě vůbec netuší ,jak jednou budou čerpat z této cesty /, neskutečné možnosti. Otevřeli jste jim zcela nový svět,a nové obzory, který až si budou uvědomovat zjistí ,že jejich táta a máma jsou odvážnî a stateční a udělali pro ně do života nejvíc!!!!

285709234_10228923971627142_1561278468477101473_n.jpeg

Kateřina

5/5

Štěpáne a Lucko, jste báječní, odvážní, cítím z vás velkou vzájemnou lásku a respekt a je to nádherný, taky si pro sebe přeju takový vztah do budoucna. Sdílejte svoje cesty, je to osvěžující a velmi inspirativní! Díky za lidi, jako jste vy 🙏❤️

Touto cestou,bych ráda poděkovala Štěpánovi. Je úžasné ,když se člověk najde,je tím kým je a své poslání lásku moudrost šíří dál mezi lidi.

Kateřina

5/5
23032734_1465481440166452_8200206448928189598_n.jpeg

Irena

5/5

Stepane, Lucko, fakt super❤. Jste pro me v te cestě takovou pohádkou, ktera je skutečností 😉

Reference účastníků kurzu CESTOU PROBUZENÍ

To, že proměna přichází do Tvého života prostě ucítíš. Mění se ti životní hodnoty a co dříve platilo najednou neplatí. Funkční vzorce se mění a můžeš si připadat i divně, ale děje se to pro Tebe. A je to posun a je to skvělý ho vnímat a je také potřeba na jeho základě jednat. I proto je tu kurz Cestou probuzení.

Co kurz obsahuje?

Ohlasy ze skupiny kurzu